Kulturní dům Herálec u Žďáru nad Sázavou

Od r. 1999 se v kulturním domě v obci Herálec pořádají pravidelné společenské a kulturní akce.

Pravidelně se zde uskutečňují koncerty především českých rockových skupin (např. Divokej Bill, Tři Sestry, Chinaski, Mňága a Žďorp, Wohnout, Škwor, Vypsaná FiXa..) a tradiční taneční zábavy regionálních skupin (Motouz, Mogul..).

Na každou akci jsou zajištěny autobusové svozy zdarma, kvalitní technické zázemí (Polanskisound-Adamson, světelná instalace..), příjemné prostředí se dvěma bary s bohatým sortimentem a výčep pivovaru Rychtář.

LOKALITA KULTURNÍHO DOMU HERÁLEC

Kulturní dům se nachází v obci Herálec u Žďáru nad Sázavou na hranici kraje Vysočina a Pardubického kraje. Obec leží mezi městy Svratka, Žďár nad Sázavou a Hlinsko. Hlavní spádová oblast pro návštěvníky koncertních produkcí pokrývá téměř celý Pardubický kraj a Kraj Vysočina. Pozor nezaměňovat s obcí Herálec u Humpolce! [odkaz na mapu]

V těsném sousedství kulturního domu je možnost ubytování v hotelu Žákova Hora.

PŘEDPRODEJE VSTUPENEK

Předprodeje zahajujeme nejpozději 14 dní před koncertem, lístky jsou k zakoupení také v den koncertu na místě u vstupu (pokud není vyprodáno, od 19:00). Na zábavy je prodej poouze na místě.

Uvedená cena vstupenky v předprodeji je včetně 15% DPH a všech poplatků, pokud není uvedeno jinak (kromě poplatku tickestream).

Místa předprodejů:
HERÁLEC (ČP 432 ), ŽĎÁR NAD SÁZAVOU (Hudebniny Andante), SVRATKA (pekárna Borová) a www.ticketsream.cz

JAK TO U NÁS VYPADÁ